S P R Z E D A Ż / W S P Ó Ł P R A C A

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio fotografii kreatywnej.
Fotografie dedykowane są głównie do wystroju wnętrz, jednak z racji użytych wysokiej jakości materiałów oraz sposobu wykonania, fotografie mogą być uznane również jako fotografie kolekcjonerskie.

Fotografie, które wykonuję nie ograniczają się tylko do jednej tematyki, to też w galerii stacjonarnej znajdziecie Państwo fotografie natury, architektury. Tematy od abstrakcji do realizmu. Od przedmiotów po ludzi.

Ta różnorodność daje w łatwy sposób możliwości wyboru fotografii, które mogą spełniać oczekiwania nie tylko pod względem tematu ale również pod względem estetycznym. Fotografie, które dopełnią określoną wcześniej koncepcję wystroju wnętrza.

Wielorakość tematów powoduje również to, że wybrane fotografie sprawdzą się zarówno wewnętrzach nowoczesnych jak również jako kontrapunkt we wnętrzach stylowych czy bardziej klasycznych. Ozdobią zarówno kuchnie, salony jak również hotelowe pokoje.

Zamysłem sprzedaży prac jest głównie sprzedaż fotografii już oprawionych tak aby wraz z ramą i passe-partout tworzyły  "projekt zamknięty".
W przypadku potrzeby, istnieje możliwość zmiany oprawy /rama, passe-partout/ i dopasowania jej w taki sposób aby praca wraz z wnętrzem tworzyła spójną całość.

Dbając o najwyższą jakość tworzonych prac, współpracuję z najlepszymi podwykonawcami zarówno pod względem oprawy jak i druku odbitek.
Fotografie oprawione są w bezkwasowe passe-partout. Druk to druk pigmentowy na wysokiej jakości archiwalnych papierach barytowych firmy Hahnemühle.

Zapraszam do odwiedzenia mojej autorskiej galerii kościelniak.ART'De Galeria, w której w przestronnej i pełnej zakamarków przestrzeni zobaczą Państwo fotografie natury, architektury, kultury. Od abstrakcji do realizmu.
Co najważniejsze zobaczycie Państwo jakość wykonanych prac oraz ich estetykę. Przy kawie natomiast będzie sposobność omówienia ewentualnej współpracy oraz zakupy wybranych prac.

posiadam dużą bazę fotografii o różnorodnej tematyce
w przypadku potrzeby doradzam w doborze odpowiedniej oprawy
realizuję cały proces oprawy fotografii
wykonuję fotografie na określony temat
​​​​​​​
Jako ciekawostkę dodam, że w galerii znajduje się również pokoik poświęcony fotografii muzycznej.
zapraszam do współpracy architektów, projektantów wnętrz, deweloperów, galerie, hotele, osoby indywidualne, instytucje​​​​​​​​​​​​​​
Galeria kościelniak.ART'De Galeria mieści się w Blue City przy al. Jerozolimskich 179, poziom "0" między sklepami Carry i Vistula.
ponieważ fotografia fotografii nie odda jakości prac, w portfolio prezentowane są tylko zajawki fotek oraz przygotowane komputerowo wzory

Może Ci się spodobać

Back to Top