Andrzej Kościelniak​​​​​​​
Możliwość dostrzegania zarówno tego co kolorowe jak i tego co szare, zdecydowanie wzbogaca nasze życie pod względem estetycznym. Pozwala cieszyć się wielobarwnością i różnorodnością otaczających nas przedmiotów oraz zdarzeń. Powiększa przestrzeń wokół nas. 

Prezentowane w portfolio fotografie to  prace autorskie, tzw. "fotografie kreatywne". 
Tematyka fotografii Andrzeja Kościelniaka zdecydowanie wybiega po za jeden obszar zainteresowań. To też  motto  „Dostrzegaj Niedostrzegalne” spina klamrą jego prace w całość i najtrafniej je opisuje.
To spojrzenie na to co nas otacza z zupełnie innej perspektywy.​​​​​​​ W swoich pracach pokazuje zwykłe zdarzenia i przedmioty, które nas otaczają. Wystarczy jak twierdzi odrobina wyobraźni aby zobaczyć to co czasami dla innych wydaje się niewidoczne. Potem sfotografowany przedmiot można pokazać w innym ujęciu, wydobyć z niego ukrytą magię, wykreować nową formę i treść.
Fotograf w wystawowym manekinie czy pospolitym krześle dostrzega artyzm. Aby jednak móc go dostrzec, należy uruchomić w sobie możliwość myślenia abstrakcyjnego, cechę, która jak sam mówi pozwala dokładniej i w pełni postrzegać otaczający nas świat ale także zrozumieć bardziej sens samych siebie.​​​​​​​
W opracowywaniu swoich fotografii Kościelniak stosuje zarówno proste czarno-białe formy jak i „przekolorowywania”, które czasami przenoszą nas w świat irracjonalny, a nie dosłowność wymusza myślenie kreatywne.
Kościelniak jest członkiem Związku Artystów Plastyków Oddział  Mazowiecki​​​​​​​
SPRZEDAŻ
Zamysłem sprzedaży prac jest sprzedaż głównie fotografii oprawionych, tak aby wraz z ramą i passe-partout tworzyły  "projekt zamknięty".
Fotografie drukowane są na papierach archiwalnych firmy Hahnemuhle z serii Fine Art. Drukiem i certyfikacją zajmuje się laboratorium fotograficzne Holy Art rekomendowane przez Leica 6x7 Gallery Warsaw. Limit wydruków to 30 szt.
Wszystkie prace można nabyć w galerii stacjonarnej jarocki-art w Blue City, Al. Jerozolimskie 179 Warszawa; poziom -1, obok Media Markt. 
Prace wystawiane są do sprzedaży również w galeriach on-line.

Ze względu na znaczną liczbę, nie wszystkie fotografie prezentowane w portfolio są wydrukowane. W przypadku zainteresowania, wybrana fotografia zostanie wydrukowana i oprawiona zgodnie z ustaleniami. 
FOTOGRAFIE DO KUPNA, OPRAWIONE
FOTOGRAFIE DO KUPNA,  NIEOPRAWIONE
Bardzo ważnym elementem przy ekspozycji fotografii jest ich właściwa oprawa. Odpowiednia rama, passe-partout, szkło wzbogaca i dodatkowo wzmacnia przekaz zdjęcia, stanowi integralny element całej pracy.
doradzam w doborze odpowiedniej oprawy
realizuję cały proces oprawy fotografii
wykonuję fotografie na określony temat
zapraszam do współpracy osoby indywidualne, galerie, architektów, dekoratorów wnętrz, deweloperów 

Może Ci się spodobać

Back to Top